KARTA PRENUMERATORA Bo zakupy ze zniżką to kobieca specjalność

Dzień bez zakupów to dzień stracony. Stara prawda dotyczy każdej z nas. A co jeśli na każdym kroku można otrzymać rabat? Wówczas szczęście liczy się podwójnie! Z Kartą Prenumeratora "Gazety Olsztyńskiej" można naprawdę wiele.

Dzień zacząć od zdrowego i pożywnego śniadania? Dlaczego nie! Mój mąż zamówi profesjonalny catering i to do łóżka... Potem wstąpię do kosmetyczki i fryzjera. Mam plan, aby zrobić się na bóstwo. Dzięki Karcie Prenumeratora "Gazety Olsztyńskiej" otrzymam rabat nawet do 20 procent.
Na drugie śniadanie umówiłam się z koleżanką w barze kanapkowym. Przekąsimy coś ze zniżką, a przy okazji obgadamy różne tematy. Opowiem jej o wyjątkowym płaszczyku, jaki widziałam w zakładzie kuśniersko-krawieckim. Chyba go kupię, bo dzięki Karcie Prenumeratora zniżkę mam w kieszeni. Mąż na pewno mnie zrozumie. W końcu zawsze powtarza, że zakup bez rabatu jest porażką.
Na obiad zabiorę go za to z dziećmi na pizzę, za którą przepadają. Jeżeli przyjdzie do płacenia, mąż na pewno się ucieszy, bo dostanie... rabat. Przy okazji powiem mu o zniżce jaką dostałem w sklepie wędkarskim. Łowienie ryb to jego hobby.
A wieczorem? Po raz kolejny zrobię niespodziankę rodzinie. Wypożyczę gry planszowe. Oczywiście, z rabatem. Ja z kolei wyskoczę z przyjaciółkami do klubu fitness, gdzie się zrelaksuję. Z Kartą Prenumeratora otrzymam rabat na masaż aż 20 procent. Mmmm, nie mogę się doczekać.
Jutro Kartę Prenumeratora zostawię mężowi. Przecież w kwiaciarni też mam zniżkę. Mam nadzieje, że się domyśli co zrobić...


Klub Prenumeratora "Gazety Olsztyńskiej" rośnie w siłę. Jego członkiem może zostać każdy, kto zaprenumeruje naszą Gazetę w kolportażu domowym w Olsztynie, Dywitach, Kieźlinach i Ostrzeszewie. Każda z osób otrzyma wyjątkowy prezent, jakim jest Karta Prenumeratora, która upoważnia do zniżek na towary i usługi w wyznaczonych punktach naszych Partnerów.

Chcesz wiedzieć więcej?

Zadzwoń:
89 539 76 63
514 800 516